Recenzie

Veľmi pekne ďakujem za vysokoprofesionálny prístup po všetkých stránkach, maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam.

Ľudmila, 14.12.2023

Ďakujem za vašu trpezlivosť s množstvom mojich otázok pri výbere dodávateľa dverí. Ďakujem za možnosť vybaviť to všetko telefonicky a mailom na diaľku. Keďže montáž prebehla bez mojej prítomnosti, namontované dvere som prvýkrát videl až po prevzatí kľúčov a ...... krásna práca, precízne vysprávky na nedávno vymaľovanej chodbe. Odporúčam. 

Luděk , 26.6.2023

Ďakujeme za kvalitne vykonanú a bezchybnú montáž dverí a za vašu ochotu. 

Antónia, 20.12.2022

Chcem veľmi pekne poďakovať za kvalitnú a precízne vykonanú prácu montáže bezpečnostných dverí. Vaša práca je na vysokej odbornej úrovni aj Vám patrí pochvala za profesionálny prístup.

Monika, 19.8.2022

Nemohli sme si lepšie vybrať ako Vašu firmu. Prístup pri prezentácii a odbornosť svedčia o kvalite a bezpečnosti dverí, ktoré nám prišli namontovať p. Blaško spolu s pracovníkom. Dvere nám slúžia perfektne, ľahko a tichúčko sa otvárajú a hlavne nepočuť zvuky z opačnej strany, výťahy.

Oľga a Jozef, 29.7.2022

Aj ja ďakujem za kvalitne odvedenú prácu.

Marián, 16.6.2022

S vďakou za rýchle vyriešenie našej potreby.

Michal, 15.6.2022

Chcel by som sa poďakovať za profesionalitu a kvalitnú montáž bezpečnostných dverí. Vrelo odporúčam.

Radovan, 26.5.2022

VEĽKÁ SPOKOJNOSŤ! Musím sa podeliť o vynikajúcu skúsenosť s prácou pána Blaška. Od prvého kontaktu, cez vysvetlený reálny stav, navrhnuté možnosti riešenia, zaslanie cenových ponúk, meranie až po výber materiálov a farieb. Spolu s kolegom pri montáži profesionalita, poctivosť, dochvíľnosť, ústretový prístup, precízny a čistý výkon. Platilo vždy všetko tak, ako sme sa dohodli. Môžem len vrelo odporúčať. Ak hľadáte spoľahlivého remeselníka na bezpečnostné dvere, tak toto je on. Ďakujeme.

Jana, 24.02.2022

Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za vaše služby. Profesionálny prístup, ochota pomôcť,  poradiť,  rýchle vybavenie.  Ďakujeme a odporúčame všetkými desiatimi. Nech sa Vám darí.

Andrea, 7.11.2021

Ďakujem za montáž vchodových dverí. S prácou som veľmi spokojná. Od objednávky až po montáž, všetko prebehlo bez problémov, na vysokej úrovni. Veľmi príjemný prístup, kvalita práce, poradenstvo a ochota k zákazníkovi. Môžem len odporúčať.

Oľga, 25.4.2021

Pán Blaško, chcem sa Vám poďakovať za Vašu ústretovosť, čo sa týkalo termínu dodania a montáže bezpečnostných dverí Fornox. Spolu s manželkou maximálna spokojnosť. Dvere sú kvalitné, môžem len odporučiť. 

František, 16.4.2021

Chcem oceniť a zároveň sa poďakovať za vysoko profesionálny prístup pána Františka Blaška - od odborného poradenstva pri výbere až po samotnú perfektnú montáž bezpečnostných dverí. Na čom sme sa dohodli, to aj platilo. S výsledkom som nadmieru spokojný a odporúčam túto firmu každému, kto chce kvalitu. 10/10

Radovan, 25.3.2021

Ďakujeme za profesionálny prístup od poradenstva, cez komunikáciu, až po samotnú montáž bezpečnostných dverí. Montáž prebehla rýchlo a čisto k našej spokojnosti. Pána Blaška môžeme len odporučiť.

Janka, 8.3.2021

Vysoko hodnotim profesionalny pristup pana Blaška od stretnutia cez cenovu ponuku az po finalnu realizaciu. Na vsetkom co sme sa dohodli platilo a bol ochotny vyjst v ustrety. Realizacia bola presne na stanoveny cas vysoko profesionalne odvedena, cista praca. Mozem len odporucit 10/10

Juraj, 7.12.2020

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať firme pána Františka Blaška za kvalitne odvedenú montáž bezpečnostných dverí. Montážne práce boli prevedené na vysokej profesionálnej úrovni. Chválime, že pracovníci prišli v dohodnutom termíne, žiadne meškanie, žiadne naťahovanie času,  práca bola odvedená čisto, žiaden prach, špina. Všetko za sebou poupratovali.  Dvere sú osadené kvalitne a výsledok je veľmi pekný. Spokojní sme boli aj s ochotou a ústretovosťou všetkých zamestnancov - od cenovej ponuky až po samotné odovzdanie kľúčov. Našu skúsenosť s firmou František Blaško - FaP budeme odporúčať ďalej. Ešte raz veľké ďakujeme.

Juraj a Slávka, 26.10.2020

V priebehu roka 2020 som mal osobnú skúsenosť pri výmene vchodových dverí na dvoch bytoch. Pri porovnateľnej cene som však dostal vo firme Sherlock jednoznačne kvalitnejší produkt, odbornejši výklad a ukážkový prístup p. Blaška. Montáž bola prevedená profesionálne. Môžem len odporučiť. 

Peter, 30.9.2020

Úplne bezproblémová výmena vchodových dverí, odborný prístup, všetko prebehlo podľa vopred dohodnutých podmienok. P. Blaška môžem vrelo doporučiť, je to profesionál.

Renáta, 24.7.2020

Celý priebeh od výberu dverí, až po samotnú montáž prebiehal úplne bezproblémovo a podľa dohodnutých podmienok. Boli sme maximálne spokojný so všetkým. p. Blaška môžem určite len odporučiť, je to profesionál s dlhoročnou praxou.

Martin, 9.4.2020

Veľmi príjemná skúsenosť od dohodnutia objednávky, rýchlosti dodania, kvality prevedenia, odborného prístupu a vysvetlenia. Všetko sa udialo presne tak, ako sa to vopred dohodlo, za čo veľká vďaka a tiež musím poďakovať za vykonané práce, ktoré neboli súčasťou objednávky. Ak by som mal niekomu odporučiť bezpečnostné dvere, tak určite od firmy Blaško - FaP!

Imrich, 5.4.2020

Maximálna spokojnost s p. Blaškom a jeho profesionalitou. Vidno ze vie čo robí. Osobne mi okrem bezpečnostných dveri daval aj 2x interierove dvere a oblozkove zárubne. Nemam co vytknut a mozem len odporúčať dalej.

Vladimír, 11.5.2019

S bezpecnostnymi dverami sme nadmieru spokojni, ako obyvatelia panelaku si pochvalujeme hlavne tepelnu a zvukovu izolaciu. Montaz dveri prebehla - vzhladom na jej narocnost - pomerne rychlo a nanajvys profesionalne. Bolo vidiet, ze pani maju za sebou dlhorocne skusenosti a disponuju bohatymi odbornymi znalostami. Asi najviac nas vsak potesil pristup zo strany firmy, vynikajuce poradenstvo, profesionalita a ochota vyhoviet zakaznikovi. Bezpecnostne dvere Sherlock, a predovsetkym firmu Blaško - FaP, mozeme len odporucit. Este raz dakujeme!

Dušana, 12.4.2019

S bezpecnostnymi dverami od firmy Blasko-FaP sme velmi spokojni. Vyzeraju velmi elegantne, okrem ochrannej splnaju aj tepelnu a zvukovoizolacnu funkciu. Nevedeli sme si predstavit kupu noveho bytu a nechat si povodne dvere, do ktorych developer urcite neinvestoval viac ako musel. Vysoku profesionalitu a najma ochotu musime potvrdit. Ich praca je kvalitna a potesilo nas aj to, ze priestory nechali ciste a bez odpadu. Dakujeme a budeme vas velmi radi odporucat!

Matej a Paula, 12.1.2019

Veľmi príjemný a ochotný prístup zo strany firmy, vynikajúce poradenstvo, flexibilita, ochota a prístup k zákazníkovi. Vrelo odporučujem aj ďalej, kvalita práce servisu a prístupu na veľmi vysokej úrovni. Klobúk dole, vysoká profesionalita. SHERLOCK-PRESOV ČÍSLO 1 NA TRHU.

Lukáš, 14.6.2018

Vysoká profesionalita a ochota. Kto sa rozhoduje vo výbere bezpečnostných dverí, jednoznačne doporučujem.

Tatiana, 31.5.2018

Dňa 16.5.2018 nám montovali bezpečnostné dvere a dvere a montáž prekonali moje očakávania. Veľmi precízna a pedantná práca. Určite budem odporúčať.

Pavol, 21.5.2018

V roku 2009 som si objednal bezpečnostné dvere u tejto firmy. Bol som veľmi milo prekvapený profesionalitou a odbornými znalosťami, ktorými disponovali páni počas montáže. S výsledkom som bol nadmieru spokojný a keďže som sa nedávno presťahoval do iného bytu, neváhal som znova osloviť túto firmu. A znova ma nesklamali. Špičková profesionalita a ochota pomôcť je na miestne podnikateľské prostredie nevídaná. Jednoznačne doporučujem týchto pánov na montáž dverí, budete nadmieru spokojní.

Martin, 16.5.2018

100% spokojnosť s montážou, dodávkou a kvalitou bezpečnostných dverí. Odporúčam.

Ľuboš, 12.5.2018

Vysokokvalitné prevedenie bezpečnostných dverí, ich inštalácia a bezproblémový prístup a ochota zo strany predajcu. Maximálna spokojnosť .

Mária, 15.2.2018

Po montáži bezpečnostných dverí Sherlock môžem vrelo doporučiť firmu Blaško - FaP. Ochota, poradenstvo a prístup na úrovni. Všetko, čo bolo dohodnuté je aj dodržané, namontované, vysvetlené. Navyše zamykací mechanizmus je tichý a samotné dvere tlmia hluk nad moje očakávania.

Ivan, 10.2.2018

S bezpečnostnými dverami značky Sherlock som veľmi spokojný. Vysoká kvalita za primeranú cenu. Oceňujem hlavne skvelé zvukové odhlučnenie, viacbodový bezpečnostný systém, a tiež rýchlosť a spoľahlivosť montáže firmou Blaško - FaP z Prešova. Jednoznačne odporúčam. :-)

Stanislav, 14.11.2017

Bezpečnostné dvere značky Scherlock mám už pomerne dávno, je to už viac ako 10 rokov a som s nimi spokojný. Dodávka a montáž bola rýchla, kvalitné dvere a ochotný personál.

Juraj, 23.10.2017

Bezpečnostné dvere Scherlock mám od roku 2004, som s nimi nad mieru spokojná, po toľkých rokoch vyzerajú ako nové (malé odreniny mojou nepozornosťou) a tak isto čo sa týka bezpečnosti - cítim sa doma veľmi bezpečne. Prístup a ochota personálu 100 %.

Eva, 23.10.2017

Dobrý deň, chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s montážou dverí, ako aj s profesionálnym prístupom predajcu. Veľmi rýchle a vysoko kvalitné osadenie dverí, bez zbytočného neporiadku. Môžem len odporúčať.

Lucia, 20.10.2017

Chcela by som vyjadriť svoju spokojnosť s dodávkou bezpečnostných dverí. Kvalitné dvere, profesionálny prístup a ochota predajcu, bezproblémová montáž.

Iveta, 19.10.2017

Vysokokvalitné prevedenie bezpečnostných dverí, ich inštalácia a bezproblémový prístup a ochota zo strany predajcu. Naozaj vysoká spokojnosť. 

Róbert , 19.10.2017

Dobrý deň,  chcela by som sa vám poďakovať za montáž dverí. Prerábali sme bytové jadro, ale s takými majstrami ako vy som sa nestretla. Vaša profesionalita, ústretovosť a zmysel pre poriadok, to som ešte nezažila. Chcem vám ešte raz poďakovať.

Eva, 04.10.2017

Dobrý deň. Chcel by som sa Vám poďakovať za montáž bezpečnostných dverí, prerábal sa celý byt a čo sa týka majstrov na montáž dverí boli to profesionáli s perfektným prístupom a zmyslom pre poriadok. Svoju prácu odviedli na vysokej úrovni a s výsledkom a kvalitou sme veľmi spokojní, môžeme ich všetkým vrelo odporučiť. Este raz Vám ďakujem za skvele odvedenú prácu, dvere sú veľmi kvalitné. 

Peter, 15.10.2017