Bezpečnostné dvere Fornox

Bezpečnostné dvere FORNOX AK200/3 sú top produktom na trhu bezpečnostných dverí. Konštrukcia dverí je tvorená 2 oceľovými platňami. Dvere sú naviac vystužené vodorovnými a zvislými oceľovými výstuhami. Celá konštrukcia dverí je zváraná. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti vášho domova ponúkajú bezpečnostné dvere FORNOX až 17 istiacich bodov - 8 pasívnych a 9 aktívnych. Bezpečnostné dvere FORNOX sa vyrábajú ako ľavo tak i pravostranné (s otváraním DO alebo VON z chráneného priestoru bez konštrukčných zmien).  Vďaka zdvojeným pasívnym čapom na závesnej strane sú dvere FORNOX odolné proti prekonaniu páčením a vyrazením.

Kvalitný a pekný povrch dverí je samozrejmosťou, preto všetky bezpečnostné dvere FORNOX ponúkame v 25. farebných prevedeniach s laminátovým povrchom.

Bezpečnostné dvere FORNOX sú certifikované a spĺňajú aj tie najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnosti.

Bezpečnostné dvere FORNOX sú zárukou bezpečnosti a spokojnosti,  vyrábané na Slovensku.  

Leták bezpečnostných dverí FORNOX na stiahnutie tu.

Viac na www.fornox.sk


Bezpečnostné dvere AK200/3 majú 17 istiacich bodov, sú celokovovej konštrukcie tvorenej oceľovými platňami, pozváranými do jedného pevného celku vystuženého vodorovnými a zvislými oceľovými výstuhami. Zámok je ochránený vysokoodolným kaleným štítom s odolnosťou voči vŕtaniu a páčeniu. Trojité aktívne čapy uzamykacieho mechanizmu s vysunutím až 24 mm poskytujú maximálnu odolnosť voči vypáčeniu. Zdvojené pasívne čapy na závesovej strane dverí zabránia prekonaniu páčením aj vyrazením. Vnútro dverí je vyplnené izoláciou s tepelno - zvukovo - požiarnymi vlastnosťami. Vysoko odolná povrchová úprava dverí z MDF, s dizajnom dreva. Polodrážka s dizajnom dreva. Na dverách je protihlukové odolné EPDM tesnenie s dlhou životnosťou. Každé dvere sú vhodné ako otvárané do aj von z chráneného priestoru. Je možné dodatočné skrátenie dverí.

Bezpečnostná zárubňa sa dodáva v prevedení CGKA alebo MZKA podľa druhu muriva, rozmeru a prípadnej krivosti stien. Veľkou výhodou týchto unikátnych zárubní je skutočnosť, že každý jej prvok je vymeniteľný! Už viac nebude vo vašom byte nutné vykonávať hrubé a prašné stavebné činnosti. Doživotná zárubňa! V miestach uzamykacích istiacich bodov je naviac zosilnená oceľovou platňou a v mieste zámku je vysoko odolný a pritom veľmi estetický bezpečnostný protikus zámku. Okrem iného má za úlohu ochraňovať zárubňu voči poškrabaniu a umožniť ľahké zabuchnutie dverí. Na zárubni je protihlukové odolné EPDM celoobvodové tesnenie s dlhou životnosťou ako štandard. Celá zárubňa je zvarená a nie je nitovaná! Tvorí pevný celok. Dodáva sa v povrchovej úprave RAL práškovou farbou s nerezovým alebo dreveným prahom.